Článok prečítaný 44 krát.

DSC 8272

 

Korčuľuje celé Slovensko. Takýto názov nesie projekt, ktorý sa rozhodol minulý rok robiť Slovenský zväz ľadového hokeja. Do pilotného ročníka sa prihlásilo vyše šesťtisíc detí prvého ročníka základných škôl na celom Slovensku. Najúspešnejšia zo všetkých bola na celoslovenskom finále ZŠ Pavla Horovoa Michalovce, ktorej prváci sa tak tešili z titulu majstra Slovenska. Tento projekt sa osvedčil a SZĽH ho organizuje opäť. Aj preto sa v stredu 21. januára uskutočnilo na michalovskom štadióne mestské kolo, do ktorého sa tentoraz zapojili tri základné školy - 1. ZŠ (ZŠ T.J. Moussona), 5. ZŠ (Základná škola na Školskej ulici) a 8. ZŠ (Základná škola Pavla Horova)

alt

 

celý článok nájdete tu: http://www.novinyzemplina.sk/clanky.php?id=6622

Článok prečítaný 119 krát.

DSC 6744

Článok prečítaný 30 krát.

V posledných dňoch zavládla v slovenskom mládežníckom hokeji doba bronzová. Aj keď sa veľa hovorilo hlavne o bronze slovenských mladíkov na MS do 20 rokov v Kanade, medailu tohto lesku si vybojovali aj dievčatá do osemnásť rokov. Tie na MS I. divízie vo francúzskom I vo Vaujany skončili za domácim výberom a družstvom Nórska na treťom mieste. V tomto výbere mali zastúpenie aj Michalovce. Lenka Čurmová bola totiž kapitánkou tímu a patrila aj k jej lídrom na ľade. So šiestimi kanadskými bodmi za jeden gól a päť asistencií sa jej ušiel honor najlepšia obrankyňa šampionátu.

 alt

 

Lenke Čurmovej zablahoželali k úspechu pred piatkovým zápasom HK Dukla Michalovce - HK Trnava aj predstavitelia michalovského mládežníckeho klubu - manažér Jozef Kužma (vľavo) a tréner Martin Stripai (vpravo)

čitať ďalej...

V piatok 16.1.2015 o 15:00 privítame na zimnom štadióne v Michalovciach bronzovú medailistku z MS žien do 18 rokov, kapitánku SR a odchovankyňu HK Mládež - Lenku Čurmovú. Zároveň o 15:15 začne beseda s hráčmi HK Mládež Michalovce na ktorú sú všetci pozvaný...
Beseda sa uskutoční o 15:15 v trénerskej miestnosti (učebni) po besede sa je možne vyfotografovať.
Bližšie info tréner Kužma 0918142541

alt

Pridaj sa k nám

nabor

PrihlásenieKto je online:

Máme online 7 hostí